kontakt

calculate.pl systemy rachunkowości spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – firma audytorska nr 3427

Gdynia, 81-522, ul. Orłowska 56/15 ; NIP: 8513075970

greg.bondos@gmail.com; http://www.grzegorzbondos.com

Grzegorz Bońdos jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Akademii Morskiej w Szczecinie. Wpis nr 10686 do Krajowego Rejestru Biegłych Rewidentów uzyskał w roku 2006.

Swoją karierę zawodową rozpoczął w Stoczni Szczecińskiej w 1993 r. Pracował tam na stanowiskach zastępcy kierownika wydziału a następnie głównego specjalisty ds. powiązań kapitałowych. 

W latach 1999 – 2006 będąc m.in: głównym specjalistą oraz pełnomocnikiem Zarządu Zakładów Chemicznych Police SA, zajmował się przeprowadzaniem procesów restrukturyzacji. 

Od 2006 r. jako biegły rewident współpracował z wieloma firmami audytorskimi m.in: z Zachodniopomorską Kancelarią Audytorską BUR sp. z o.o., z Wessly sp. z o.o. Auditing & Consulting w Warszawie oraz z najprężniej rozwijającą się w Gdańsku Rewit sp. z o.o. Był także prezesem Biura Usług Biegłych Rewidentów sp. z o.o. Grupa Finans-Servis w Gorzowie a obecnie jest właścicielem calculate.pl systemy rachunkowości sp. z o.o.

Od lat interesuje się zagadnieniami związanymi z informatyzacją procesów badań sprawozdań finansowych. Jest pasjonatem zgłębiania tajników nowoczesnych narzędzi informatycznych i dostosowywania ich do bieżących potrzeb klientów.  

Propaguje w środowisku zawodowym oraz w Internecie nowości dotyczące zaawansowania procesów robotyzacji, narzędzi do analiz danych, tworzenia ontologii, zagadnień dotyczących kontrolowanego języka naturalnego a także ich wpływu na przyszłość zawodu księgowego i biegłego rewidenta.

Zakres usług calculate.pl sp. z o.o.:

Spółka tworzy interaktywne, intuicyjne, inteligentne, indywidualnie dopasowane formularze. Specjalizuje się w formularzach finansowych i technicznych, ale potrafi współpracować efektywnie z klientami z prywatnych firm i ich pracownikami z różnych działów np. administratorami klinik medycznych. Dzięki oprogramowaniu JavaScript może stworzyć produkt dopasowany do indywidualnych wymagań. Przewodnią filozofią projektowania w firmie jest ergonomia i intuicyjność.

Specjalizuje się w wykonywaniu analitycznych procedur wiarygodności  w przypadku dużych wolumenów transakcji (na całych populacjach danych stosując techniki Big Data).

Wykonuje wyceny i inne analizy (nie tylko finansowe).

Opracowuje materiały szkoleniowe dotyczące narzędzi informatycznych wykorzystywanych przez audytorów sprawozdań finansowych.